Monday , June 5 2023

Levent Şahin'den forvet cevabı! En kısa sürede …[ad_1]

Ziraat Türkiye Kupası'nda Boluspor'u 1-0 mağlup eden Galatasaray yardımcı antrenör Levent Şahin maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Levent Şahin, "is the name given to the Guldiigimizde Bolu halkını ve seyircisini görmemiştik." Bizi büyük bir sevgiyle karşıladılar. " dedi.

Levent Şahin taraftarların merak ettiği forvet transferiyle gelen soruya, "Umarım en kısa istediğimiz oyuncular gelir" dedi. Do you have a question about this? sorusuna Şahin, "İnşallah" yanıtını verdi.

Şahin, maçın oynandığı zemininin çok kötü olduğuna vurgu yaparak, "Bizim için sevindirici olan, her iki takım oyuncularının da bu zeminden dolayı herhangi bir sakatlık yaşamamasıydı. Avantajlı dönen taraf biziz. Önümüzdeki hafta da bu avantajı koruyup, 8 takım içinde yerimizi almak istiyoruz." You are right.

Golü buldukları penaltı pozisyonu ile ilgili bir yorum yapmak istemediğini de kaydeden Şahin, "Biz pozisyona uzaktık. Muhakkak seyrettikten sonra bir yorumumuz olacaktır. Sonuçta her iki takım oyuncuları da bir şeyleri çok istediler. Ama sonlara doğru biraz pozisyon verdik. 'Bu da gayet normaldir. ' diyorum ben. " not the bullet.

[ad_2]
Source link