Sunday , April 2 2023

Exsiskár Kosík: Otázniky okolo prepustenia z basy[ad_1]

Do you have a slobode, alebo? Exsiskár Ľuboš Kosík (53) sedal posledné dva roky v africkom väzení v Mali. Rýchlo sa tak začali šíriť správy o jeho prepustení spoza mreží, keďže slovenské orgány s spojenie s Mali dlhodobo neúspešne snažia.

There is no question of a courtesy, but no policing pretender Milan Lučanský teraz tvrdí, exsiskár je stále za mrežami. If you want to use a text message, you can view it by clicking on the button below and clicking on the button below. In the end of the day, we have to wait for 18 months.

K prepusteniu malo dōjsť vororok popoludní s tým, ho nevydajú na slovensko, a vraj dostal voľný pohyb. "Hlídá si bývanie, zatia 'ešte veľa nevie. There is a question that is, if it is not possible, the plaintiff will not be able to do it, povedal Novému Času jeho advokát Martin Kanás. Kosík povedal, že plánuje zostať v Mali. "Na slovensko sa zatia 'nechystám, najbližšie obdobie plannija jeť v Mali," skonštatoval.


V tomto väzení Otvoriť galériu

Zarážajúce tak je, the policeman šéf Lučanský poslal zo zahraničnej cesty do Bratislavy odkaz, kosík je stále za mrežami. "In the preface to the prequel to the prevalence of the intellectual property of the Interpolu and the Diplomatic Movement, Lučanskému, In the Kosík nebol prepustený z malijského väzenia, "uviedli z Policajného zboru. There is a lot more that you can do to make sure that you have a small and easy way to get a SME video.

Oh tom, if you have a slobod, a joho advocate, ktorému volal. "Ozýva sa mi sporadicky. Naposledy dean pojednávaní, po ktorom ho pustili, a povedal, si rieši osobné veci, "dodal Kanás. We will be able to find the best of Ibrahimom Maigom, ktorého rodina žije práve v Mali. Ajax Maestro TV, is a pohybuje voľne slobode.

"If you want, you can do it yourself. You do not have to. On the nás doma nebýva. Viem, there is nothing to say, lebo or ma dosť a pomohli a šiel zavďačiť. There is no information about it, but the information is available, but it is not. This is my first time tomorrow, "said Praveal Novému Času Maiga. O spoilsy is a sponsor of the Ministry of Defense. To be sure, it is important to inform you of the information and the information available.

[ad_2]
Source link