Wednesday , March 22 2023

Polska blisko Euro U21 (sport.tvp.pl)[ad_1]

113

Bardzo ostrym pressing teraz Portugalczycy. The polygamy is a poem of the wolves. To się może zemścić.

Portugalia – Polska 1: 3

Niestety mamy gol dla Portugalii. Diogo Goncalves do not have to do any work at the top of the page, but it does not matter if the Diogo Jotta does not like it. There is a lot of information on how to do it.

If you are looking for something, you can do it yourself. Bardzo mocny lasduje tuż przy słupku, ale Grabara świetnie obronił.

Świetna akcja Portugalczyków. Jota celnie strzela z pola karnego, ale piłka leciała w środek bramki i odbić grabara grabara.

ZACZYNAMY DRUGĄ CZĘŚĆ GRY! Polisi sas bardzo blisko awansu jin molodzieżowych mistrzostw Europy, które w przyszłym roku odbędą się we Włoszech i San Marino. By the way, we are looking for a friend in the past 24 years, in 1994, we're going to go to Francis (w 2017 graliśmy w finałach jako gospodarze).

Czesława Michniewicza grabs the dziś bardzo dobrze, ale wartóżnić Szymona Żurkowskiego. The poker of the goronka zabrze dzieli i rządzi w środku pola.

Portugalia – Polska 0: 3

Polacy schadzą na przerwę z pewnym prowadzeniem! Niesamowicie skypeczni są dziś biało-czerwoni w ofensywie. Piłkarze Portugalii wyglądają na bezradnych. A muszą strzelić w tej chwili aż trzy gole i nie stracić przy tzy żadnego, by awansować. You have to do so.

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy spotkania.

Gedson Fernandes próbował zaskoczyć Grabarę strzałem z dystansu, ale bramkarz Liverpoolu spokojnie łapie piłkę.

Tym razem ostro zaatakowany Żurkowski, byk może nawet na czerwoną kartkę. Sedzia jednak zdecydował się pokazać Jorge Fernandesowi żółtą kartkę.

Więcej

[ad_2]
Source link