Wednesday , September 28 2022

Bojí se, we call you a baby girl and you have a baby: Takhle hnusný ýí být největší seriálový záporák[ad_1]

15. listopadu 2018 11:35

Coby právník Viktor je prepares nesnesitelný a chová se pěkně hnusně. "Když mě oslovili do seriálu, tvrdili mi, že to je kladná postava, která pomůže svému bráchovi prací. Dostal jsem scene, kde by a jen ta má postava, nic víc "o tom, jak se bude vyvíjet Viktorův osud a charakter, neměl herec ponětí.

"Paní režisérka se ně pořád jen potutelně usmívala, a když jsem si přečetl další díly, pochopil jsem, co je zač," usmívás ondřej veselý a přijnává, but you can do the job of recovering, and do not want to be jazz ty záporné postavy.

"There is a lot of jazz jazz, a jak je vidět, drží s měččík. Nevím, by the way I write it to myself, says "krčí rameny herec. If you do not have the right to do so, you will not be able to do that. "Známe se dlouho, naposledy jsme spolu holáli v seriálu Svatby v Benátkách. Filip je velký profík a má smysl pro humor. "

Seriálový scénář mu předepsal, but not by the way, but by the end of the day – the witcher to the chad in the middle of the day, the video is about to be shot in the video, and the drudgery is very different.

How did you make a mistake? "You have to do a new job, do not worry, you'll have to do it. On the other hand, you will find the answer. Arogantní, do sebe zahleděný. Doubt, however, does not pay a loan, "he said, adding that he was forced to leave his wife and his wife Viktorem nechtěl kamarádit. "Nikki jsem takového člověka nepotkal, a ani nechci. Je to strašná postava, "uzavřel.

[ad_2]
Source link